A mai nap írt nekem VogrOn, mégpedig szerintem egy nagyon hasznos céllal kapcsolatban:
Nemrég az egyik haverommal dumáltunk róla, hogy csináljuk egy oldalt, ahol
"Egy nyári Call of Duty 2 kupát szervezünk, 32 csapat és több admin jelentkezésére számítunk. Játékosoknak 2000Ft/fõ ellenében, komoly díjazással!
1. 75.000 Ft
Az interjúsorozat eddigi részeiben olyan nívós magyar csapatokról olvashattatok, mint például a BliC klán, az MW*SWAT csapata, és a TudatLAN brigád.
Hozzájuk
Az elmúlt napokban c H o n g küldte be nekünk elkészült CoD2-es pályáját!
"A pálya egy Tunéziai faluban játszódik, trópusi környezetben. Az Angolok és a
Az ATI kártyatulajok kicsit késve kapják meg az e havi driver frissítést. Minden részlet, a relase note és a letöltés a linkre kattintva elérhetõ!
...és
Sziasztok! Rátaláltam egy nagyon funos kis módra pár nappal ezelõtt a neve ZoomInstaGib
Tapasztalatból mondom hogy nekem nagyon tetszik és ahogy elnézem jó pár
" Elkészült a TMT Rcon 1 build 1208 CoD2 legfrissebb verziójához!
Megérkezett a legújabb TMT Rcon, amiben a már korábban megismert csapat/játékos elosztást is
Barnee: "Újabb movie van készûlõben! Ami BarNeE & viKo kezemunkája, fragjei alkotják. The Last Dance névre hallgató movie trailere már készen is van. Igéretes szép,
A Base AsSault leginkább publik módban játszott játéktipus, most azonban a játék rajongói összeálltak és....
IBT-MGC BASE ASSAULT WAR
"A magyarországi CoD
Júniusban ismét versenyeket hírdet az XterNET Internet&Game Club Érden!
5 fõs csapatok nevezését várják:
Call of Duty
Call of Duty United Offensive
Call of Duty
"A CoD2-s kupára 36 klán jelentkezését várják, a war-ok 3v3-ban játszódnak majd. A klánok 8db 4 fõs csoportba lesznek osztva. Jelentkezni lehet MSN-en:
Az elmúlt napokban a Clanbase CoD Search & Destroy Europe 2. helyezette, a nEophyte * INTEL kiadta a klánmuvieját. Nagyon jóra sikeredett muvie, ami nagyon jó kis
Az interjúsorozat harmadik részében egy olyan csapattal, bandával beszéltem, akiket talán nem is kell bemutatni!
A társaság már rég jelen van a hazai közösségben,
"Ezennel közlöm a biacup végeredményét! Sajnos két clan, akik az elõdöntõben kikaptak, visszamondták a további szereplést a cupon bizonyos okok miatt , így a
"Ez a rövid film azért készült, hogy megmutassuk, hogy nem csak warozni lehet, jumpolni, hanem nagy poénokra is jó a Call of Duty. Igazából BeWoo barátom találta ki,
"Indul a {WoA} kupa! A kupa CoD2-ben S&D módban fog lezajlani.
A kupára 32 klán jelentkezését várjuk, ami 8 csoportra lesz osztva, és a csoportokban 4 klán vesz részt.
Újabb muvie látott napvilágot, mégpedig Ozzys ugly story névre hallgatva. 9:34 percen át élvezhetjük a muvit.
"A moviet többé kevésbé próbáltam a zenéhez
"A tavalyi kupa után idén is szeretnénk rendezni egyet melyen összemérhetitek erõtöket. Idén azonban egy jól szervezett és izgalmas kupát szeretnénk indítani. (Azt
Az elmúlt idõszakban több tagunk küldött be ismertetõt, leírást. Ilyen volt például Robaj segédlete a PB-hez és Lucky írásai a PAM-ról.
Most Wiseone foglalta
Itt van, megismerhetitek ste4ler elsõ muviját, amit 165 mb-ba hozott össze!
"Csoki! Elõször is thx B@ZS!-nak aki a vegas-nal segitett rengeteget és tesómnak,