A két ünnep között sincs megállás, csak jönnek és jönnek a jobbnál jobb lövések a hét legjobb lövései sorozat CoD2-es szériájában is!
Néhány nap maradt karácsonyig, de az ünneplések közepette nézzétek meg CoD4-es epizódunk legújabb részét, ahol T1mur, solnaxz, FrAG trio állt elő valami finomsággal.
Régóta nem álltunk elő hírrel magyar Call of Duty 4 csapatokról és változásaikról, de most elérkezett az ideje, hogy megnézzük, milyen csapatokkal zárjuk a 2013-as évet.
A következőkben egy movie trailer-jét tekinthetitek meg. A készítő nem más, mint a s1ndrom és Rewoo visszavonulása után magyar egyeduralomra törő moviemaker, Borda "demoz" Tamás, akinek ez lesz az ötödik "egész estés filmje".
Elég régen számoltunk már be nektek egy játékos vagy csapat életéről, sajnos megcsappantak az interjúk is, köszönhetően a kevés média elérésnek, illetőleg a szerkesztők hiányának.
Ismét formálódik a magyar CoD4 scene, mivel most a már jól ismert myPony (korábban ERGOTiC) csapata, nézett új otthon után.
Hosszú idő telt el, amióta az ESL Cod2-es részlege jelentkezett volna. Ám most egy örömhírrel rukkoltak elő számotokra, ahol a kedvenc játékotokkal számos szép és értékes nyereményhez juthattok!
Jubileumi tizedik rész a CoD2-es hét legszebb lövései sorozatból, aminek főszereplője ezúttal az M1 garand, és forgatója exii.
Mikulásra egy kis tucker, demoz, orobeRto kombináció! Micsoda öröm ez a hét legjobb lövései szerelmeseinek. Na persze nem csak nekik, hanem az igényes fragek kedvelőniek egyaránt.
November vége tartogat még meglepetéseket számotokra, nem is keveset. Kattints és tudd meg, hogy kié lett a főszerep a kilencedik CoD2-es epizódban.