Chat
Chat now
11 látogató

vissza az oldal tetejére

Call of Duty hírek

Partnereink

Kedvelt fórumok

Kérdés
207 hozzászólás
Kérdések és kérések
45 hozzászólás
Filmtweak
49 hozzászólás
Multigaming tagfelvétel
262 hozzászólás
Dumaláda:)
265 hozzászólás

Új tagok

Kedvelt írásaink

CoD4 magyarosítás
65197 megtekintés

CoD2 PB frissítés!
28494 megtekintés

Sikerre éhesen – HELLO KITTY
19353 megtekintés

eLastic movie by imao
17623 megtekintés

Közlemény
17227 megtekintés

PunkBuster frissítés - CoD2
16187 megtekintés

Beszéd téma

Elmarad az Alienware Gameshow
407 hozzászólás

ICL14 CoD4 Végeredmény
316 hozzászólás

ICL13 Végeredmények
154 hozzászólás

Hungarian Eliminate Cup vol.5
144 hozzászólás

eLastic movie by imao
121 hozzászólás

A WesternWolves is kilép
119 hozzászólás

Hivatalos közlemény AWG
109 hozzászólás

Vendég hozzászólt a(z) Kérdés témájú fórumban. 4 napja

Fórum

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod

Eddig 3938 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!

töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!

Szerintem egy jatekos teljesitmenyet nem az hatarozza meg , hog ymilyen egere illetve , hogy milyen gepe van . az a lenyeg hogy ne akadjon a jatek es , hogy az ido soran megtanulja hasznalni a fejet meg a felszereleset . erre nagyon jo pelda meg anno drop2trash tres volt . 60 fps volt es non stop lant nyert :D 
( egyik cod2 peldakepem volt )
Egyaltalan nem attol leszel jobb jatekos mert tapad a 250 es van egy 40 ezer forintos egered . ha balfasz vagy nem lo helyetted . 

Csak gondoltam ezt hozzafuzom :D Nem banto szandekkal irtam ne vedd annak pls 
Gl a kereseshez !

Novex

febr. 05., 17:35
Megmondja az igazat !! 

noavatar

Szumi

febr. 05., 17:28
Keresnék valamiféle cod4 csapatot. :)
Nem érdekel, hogy mentek-e lanra vagy nem mentek, csak szeretnék warozgatni a nagy magányomban :p
Életkor 20+
Oridzsi a gém.
skill az nincs(de tényleg) :)
Napi 12-14 órám van játszani csak, remélem nem gond :S
Szeretem a cicahangú fiúk kiabálását hallgatni ts-en :p
x: szumi20

Szerintem egy jatekos teljesitmenyet nem az hatarozza meg , hog ymilyen egere illetve , hogy milyen gepe van . az a lenyeg hogy ne akadjon a jatek es , hogy az ido soran megtanulja hasznalni a fejet meg a felszereleset . erre nagyon jo pelda meg anno drop2trash tres volt . 60 fps volt es non stop lant nyert :D 
Egyaltalan nem attol leszel jobb jatekos mert tapad a 250 es van egy 40 ezer forintos egered . ha balfasz vagy nem lo helyetted . 

Gl a kereseshez !

h1dDaN.

febr. 05., 17:21
+1 jogos :P

Gl a kereseshez !

spilerr

febr. 05., 17:19
te aztán eltudod venni az ember jókedvét :D De amúgy igazad van. :'D +c

Gl a kereseshez !

EXY

febr. 05., 17:02
+1 :D

ZEHIRRR  Üdv Mindenkinek!

Feltörekvő LAN csapatba keresünk 1 assaultost és 1 spec opsost.
Terveink a következők: ICL később Becup részvétel, cb 1500 pts+, academy, ESF, CG  részvétel, ESL, ESH kupákon való részvétel.
Követelmények: elsősorban középiskolások jelentkezését várjuk (15-19 éves kor), 250 fix FPS, normál PiNG, origi, megfelelő skill/tapasztalat, gamer felszerelés (egér, fejhalgató), aktivitás (napi 2-3 óra a megadott időben).
Amit nyújtunk: 2 db német játék szerver, voice szerver, jó hangulat.
Amennyiben megfelelsz és érdekel keress fel! xfire: zehirkeeh

febr. 05., 17:01

Gl a kereseshez !

ANEXIS boco?  cod4 csapatot keresek :D 

febr. 05., 16:58
Nem veszunk fel ! :D gyere ts pocsos ! :D ( boco)

noavatar

ZEHIRRR

febr. 05., 16:54
Üdv Mindenkinek!

Feltörekvő LAN csapatba keresünk 1 assaultost és 1 spec opsost.
Terveink a következők: ICL később Becup részvétel, cb 1500 pts+, academy, ESF, CG  részvétel, ESL, ESH kupákon való részvétel.
Követelmények: elsősorban középiskolások jelentkezését várjuk (15-19 éves kor), 250 fix FPS, normál PiNG, origi, megfelelő skill/tapasztalat, gamer felszerelés (egér, fejhalgató), aktivitás (napi 2-3 óra a megadott időben).
Amit nyújtunk: 2 db német játék szerver, voice szerver, jó hangulat.
Amennyiben megfelelsz és érdekel keress fel! xfire: zehirkeeh

Kv1xz

febr. 05., 15:39

Sziasztok ! Kovács "Kv1xz " Attila vagyok  cod4 csapatot keresek, lan képes vagyok !
Class : Ak47 vagy AKU  
xfire :kovesz12

svayy

febr. 05., 14:28
sok sikert

EXY

febr. 05., 14:15
Sziasztok! Németh"EXY" Bálint vagyok és normális teamet keresek cod4ben! xfire:balus10 vegyél  fel :D köszcsi puszcsi :D

Novex  Háló ! Csapatot keresek MW3-ba !!!!!! Általában UMP45-zök(kár hogy kivették a pp90-et),de ACR-el is megyek :) Sajnos fel volt törve a steamem, szóval kb 2,5 hete játszottam vele utoljára ! De tisztába vagyok az ESL szabályokkal !
Jaaa,még annyi hogy nem játszok még valami jól,mivel taxon soha nem voltam :D szóval nem is tudom merre menjek :// De pubon adni szokta :D

xfire:alexmagnum14
steam:alexmagnum14

spilerr

febr. 05., 13:18
Felvettem veled a kapcsolatot. Remélem megtudjuk beszélni a feltételeket ;)

Novex

febr. 05., 12:24
Háló ! Csapatot keresek MW3-ba !!!!!! Általában UMP45-zök(kár hogy kivették a pp90-et),de ACR-el is megyek :) Sajnos fel volt törve a steamem, szóval kb 2,5 hete játszottam vele utoljára ! De tisztába vagyok az ESL szabályokkal !
Jaaa,még annyi hogy nem játszok még valami jól,mivel taxon soha nem voltam :D szóval nem is tudom merre menjek :// De pubon adni szokta :D

xfire:alexmagnum14
steam:alexmagnum14

sANtiaGo  Én azt mondom neked, már nem éri meg áttérni semelyik COD-ra, hamarosan jön ki a CS:GO, azt várd meg, addig meg CS:S

DavEEE

febr. 05., 12:11
szerinted én mért tértem át a CS-re?: D évi 25 LAN van összesen körülbelül CS-be!
1 az hogy rengeteget tudsz keresni egy megfelelő csapattal
2 hírnevet is szerzel + karriered lesz :)

Lancer

febr. 05., 11:56
Chavi szerinted haldoklik a Cs? 1.6 több milliókat keresnek éves szinten 20 lan.... CoD2 itthon sok lan van sok csapat is egy részük régi motoros már.

LMNT4L  Mit gondoltok arról , hogy esetleg érdemes lenne CoD 2 vagy inkább CoD 4 et megvennem , úgy , hogy szinte számomra ismeretlen a játék , napi szintű aktivitás lenne , és tudnék gyakorolni Üzenetben várom a javaslatokat  magam sem tudom mit akarok már ! :D

Maradjak CS:S (kevesebb csaló, megszokott környezet) ? CoD2 (új kihívás , új emberek) ? CoD4 (új társaság , időráfordítás , de mégis jobb és izgalmasabb gyorsabb játékmenet) ?? :)

Köszi a véleményeket ? :)

spilerr

febr. 05., 11:54
VAAAAAGY, gyere MW3-azni :D 

sANtiaGo

febr. 05., 11:53
Én azt mondom neked, már nem éri meg áttérni semelyik COD-ra, hamarosan jön ki a CS:GO, azt várd meg, addig meg CS:S

snowy  A cod2-t szerintem már nem érdemes megvenni, én is már csak nosztalgiából szoktam warozgatni. Ha codot szeretnél akkor a COD4-et ajánlom, most az az aktuális versenyjáték, de mintha mostanság már kicsit ez is haladozna.

LMNT4L

febr. 05., 11:52
Szerintem még mindig nem haldoklik annyira mint a CS 1.6 vagy a CoD 2 ... de köszi szépen akkor szerintem rövid időn belül , megveszem ! :)

Aki szívesen hívna engem játszani az vegyen fel X re : chavvia !

18 év értelmes... csak még kezdő .. :)

KÖSZÖNÖM !

LMNT4L  Mit gondoltok arról , hogy esetleg érdemes lenne CoD 2 vagy inkább CoD 4 et megvennem , úgy , hogy szinte számomra ismeretlen a játék , napi szintű aktivitás lenne , és tudnék gyakorolni Üzenetben várom a javaslatokat  magam sem tudom mit akarok már ! :D

Maradjak CS:S (kevesebb csaló, megszokott környezet) ? CoD2 (új kihívás , új emberek) ? CoD4 (új társaság , időráfordítás , de mégis jobb és izgalmasabb gyorsabb játékmenet) ?? :)

snowy

febr. 05., 11:49
A cod2-t szerintem már nem érdemes megvenni, én is már csak nosztalgiából szoktam warozgatni. Ha codot szeretnél akkor a COD4-et ajánlom, most az az aktuális versenyjáték, de mintha mostanság már kicsit ez is haladozna.

LMNT4L  Counter Strike Sourceba én is szívesen csatlakoznék. Kedves 'chavvia' Balázsnak hívnak 18 éves vagyok és 2010 óta CS:S ezem eközben volt egy kisebb kihagyásom !

xfire: chavvia
steam: pecsiking

Vegyél fel légyszives !

LMNT4L

febr. 05., 11:47
Mit gondoltok arról , hogy esetleg érdemes lenne CoD 2 vagy inkább CoD 4 et megvennem , úgy , hogy szinte számomra ismeretlen a játék , napi szintű aktivitás lenne , és tudnék gyakorolni Üzenetben várom a javaslatokat  magam sem tudom mit akarok már ! :D

chAsEz

febr. 05., 11:42
Hali, mostmár a callofduty.hu-n
Még mindig chasez vagyok és még mindig nincs csapatom.
Lanra mennék, classom : ak / aku
Xfire : kvantzx

noavatar

darkzZ

febr. 05., 10:22
Helló!

Call of Duty 4 csapatot keresek!
Magamról:
19 éves vagyok, Békés megyében élek. COD4-el még csak pár hete játszom, de elszánt vagyok és céltudatos! Jelenleg eredeti játékkal még nem rendelkezem, de ahogy tudok beszerzem. Eddig a COD második részével játszottam 5 évig, azonban most szeretnék beújítani és aktívan szeretném elkezdeni ezt a számomra "új" játékot. Aktív vagyok, amennyire csak az időm engedi. Hétköznaponként a délutáni/esti órákban, hétköznap pedig reggeltől estig, ahogy enged az asszony. (:D)

Amit elvárok egy csapattól:
Legyen aktív. Lehetőleg a tagok életkora +18, ne legyenek idegbetegek. (nem szeretem a feszültséget), későbbiekben elegendő összeszokottság után LAN.
Szerver nem meghatározó tényező, hiszen lehet szerver nélkül is gyakorolni, de nem hátrány sem.

Elérhetőségeim:
XFIRE: darkyy1337

LEWiXZ

febr. 05., 09:11
Az i3-ba ˙(cod4) TGF:ON  ak47-re

xfire:lewixz

DavEEE  érdekelne feltétlenül. vegyél fel xfire-re és megbeszéljük. :))

LMNT4L

febr. 05., 08:51
Counter Strike Sourceba én is szívesen csatlakoznék. Kedves 'chavvia' Balázsnak hívnak 18 éves vagyok és 2010 óta CS:S ezem eközben volt egy kisebb kihagyásom !

xfire: chavvia
steam: pecsiking

Vegyél fel légyszives !

noavatar
darkzZ  Helló!

darkzZ

febr. 05., 07:37
nem jeleníti meg a teljes szöveget :d

noavatar

darkzZ

febr. 05., 07:36
Helló!

sANtiaGo

febr. 04., 20:39
Haha :D:D:D

DavEEE

febr. 04., 20:38
na az b.szna be :/ :D

ANEXIS boco?

febr. 04., 20:37
cod4 csapatot keresek :D 

Vito  santiagonak van cod4 csapata amit per pill is hanyagol sajnos :S

DavEEE

febr. 04., 20:28
 :S

Videók

Mérkőzések és fogadás

vs.
1:0

vs.
2:0

vs.
0:3

4867 fogadás történt eddig
további meccsek

Utolsó hozzászólások

Milan6986 állapota
november 24.

Black Ops 4 - Egy... hír
október 23.

pirlo állapota
január 06.

pirlo állapota
december 03.

Késéssel, de itt... hír
november 26.

Majdnem Advanced... hír
november 13.

Ajánló

Szavazás

Call of Duty képekben

kép 3035

1338

kép 347

1685

Decommission

1203

kép 715

1352

Call of Duty Hírlevél

Iratkozz fel COD hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Call of Duty sorozat világának legfontosabb híreiről.

Call of Duty a facebookon

A világ hírei

Call of Duty Ghosts - exkluzív interjú és élménybeszámoló Los Angelesből

Az Activision kivitte Deavet Los Angelesbe, hogy megcsodálhassa a Call of Duty: Ghosts-ot. Most ő mesél, interjút is készített, kulisszák mögé is benézett.
május 23. - GameStar Online

Call of Duty: Black Ops II - megépült Nuketown

Ha van kedvetek (és elég pénzetek) hozzá, élőben lőhettek egymásra a Black Ops 2 Nuketown 2025 nevű pályája alapján készült paintball pályán.
május 16. - GameStar Online

PEN - LAN 2013 Tavasz

Mivel sikeresen átvészeltük a legutóbbi világvégét is, így ideje lenne megünnepelni egy újabb Lan-Party-val! Ahogy az már-már megszokott a szorgalmi időszakot ismételten egy LAN-al zárjuk, így levezetve a felgyülemlett feszültséget. Ha szeretsz, csapatban
május 05. - http://www.clancore.hu

Modern Warfare 3 - DLC Collection videók

A Call of Duty: Modern Warfare 3 -hoz nemrégiben megjelenő DLC -kben található új pályákról küldött egy régi ismerősünk Kr1sz, néhány jó minőségű videót, melyekben az adott pálya végigjátszását láthatjátok az ő szemszögéből. Ráadásul az egyik videót komme
július 10. - http://www.clancore.hu

PEN - LAN a ClanCore szemével

2012 Május 12.-én a Pannon Egyetemen Nagykanizsai Kampuszán került megrendezésre a PEN LAN immáron sokadjára. A ClanCore admin gárdája is részt vett a rendezvényen és a kameránkat sem hagytuk otthon. A videó most készült el és közel 7 perc hosszúra siker
május 28. - www.clancore.hu