Chat
Chat now
21 látogató

vissza az oldal tetejére

Call of Duty hírek

Partnereink

Kedvelt fórumok

Kérdés
207 hozzászólás
Kérdések és kérések
45 hozzászólás
Filmtweak
49 hozzászólás
Multigaming tagfelvétel
262 hozzászólás
Dumaláda:)
265 hozzászólás

Új tagok

Kedvelt írásaink

CoD4 magyarosítás
65196 megtekintés

CoD2 PB frissítés!
28494 megtekintés

Sikerre éhesen – HELLO KITTY
19353 megtekintés

eLastic movie by imao
17622 megtekintés

Közlemény
17227 megtekintés

PunkBuster frissítés - CoD2
16187 megtekintés

Beszéd téma

Elmarad az Alienware Gameshow
407 hozzászólás

ICL14 CoD4 Végeredmény
316 hozzászólás

ICL13 Végeredmények
154 hozzászólás

Hungarian Eliminate Cup vol.5
144 hozzászólás

eLastic movie by imao
121 hozzászólás

A WesternWolves is kilép
119 hozzászólás

Hivatalos közlemény AWG
109 hozzászólás

Vendég hozzászólt a(z) Kérdés témájú fórumban. 4 napja

Fórum

Tagfelvétel

Csapatot keresel? Csapatot hirdetnél? Nézz körül és találd meg számításod

Eddig 3938 hozzászólás érkezett. Szólj hozzá Te is!

töltés...
Hozzászóláshoz kérjük jelentkezz be az oldalon!

noavatar
Mészy"cooler"  Ez mi ez? Anyukád tudja egyáltalán hogy codozol? :O

elmo

febr. 14., 18:10
mivel leírtam h levisz ezek szerint csak tudja

nisi

febr. 14., 18:08
cod.decent összes adminjt ismerem, nem tudom mirt tartjátok olyan nagy dolognak azt a channelt-.-
elmo amit meg írtál, hát hogy kamu-e vagy sem döntse el mindenki maga:DD

elmo  cod.decent hallottam róla de ott elvileg profik játszanak nekem az túl erős lenne cod4.wars lenne a megfelelő. talán tudok szerezni origit ha a reggeli pénzemet elrakom és akkor 4-5hónap alatt meglesz amugy hangfalról játszom de tesóm néha oda adja az mp3 fülesét.lanra anyu levisz de a sör rossz ötlet még a végén hazavinne aztán csak mindenki csalózna múltkor is játszottunk gabiék ellen belőttem őket erre csalóztak mert őket kevesen lővik be 1szer már megverték az SKK(súranó kések klánja) szal sőrt hanyagolom anyu megnelássa

Mészy"cooler"

febr. 14., 17:59
Ez mi ez? Anyukád tudja egyáltalán hogy codozol? :O

TEAA

febr. 14., 17:42
Üdv. Lan csapatot keresek! Sajnos a nyári lan-ra nem tudok lemenni a csapatommal (IrOn, Sky, ViTaMiNyŽ, VARGAA) , mert idén érettségizem, ezért mindenki elment és keres magának a tavaszi icl-re csapatot és nem látom annak az esélyét, hogy ha valaki talál magánat egy jó csapatot a következő icl-re és aki vissza is fog jönni hozzánk(m) ! A nyári lan-ra és a továbbiakra szeretnék egy csapatot keresni!!
Bővebb információk: xfire: fl4sh66

chAsEz

febr. 14., 16:37
rely jó játékos :D <3

noavatar
rEly  hát figyu, terveink között szerepel bejutni cod.decentbe, nevezni néhány kupára de ahhoz kellene origi és talán ha összeszokunk jövőre mehet 1 lan. ami nyújtunk német ts és cod4 szerver, de rcont csak akkor kapsz ha dobsz bele és ha lejutunk lanra befelezek veled 1 sört

elmo

febr. 14., 16:22
cod.decent hallottam róla de ott elvileg profik játszanak nekem az túl erős lenne cod4.wars lenne a megfelelő. talán tudok szerezni origit ha a reggeli pénzemet elrakom és akkor 4-5hónap alatt meglesz amugy hangfalról játszom de tesóm néha oda adja az mp3 fülesét.lanra anyu levisz de a sör rossz ötlet még a végén hazavinne aztán csak mindenki csalózna múltkor is játszottunk gabiék ellen belőttem őket erre csalóztak mert őket kevesen lővik be 1szer már megverték az SKK(súranó kések klánja) szal sőrt hanyagolom anyu megnelássa

noavatar
elmo  a wild az ugye nem origi ,mert akkor oda nemtudok felmenni:S néha lemegy 220-ra az fps-em de van egy nagyon jó egérpadom az elég? skillemről annyit h med+talán és majdnem 2évalatt majdnem voltam 5lanon  ajáték úgy este 9ig lenne jó de ha valami fontos nc van akár fent maradhatok fél10ig is

rEly

febr. 14., 16:17
hát figyu, terveink között szerepel bejutni cod.decentbe, nevezni néhány kupára de ahhoz kellene origi és talán ha összeszokunk jövőre mehet 1 lan. ami nyújtunk német ts és cod4 szerver, de rcont csak akkor kapsz ha dobsz bele és ha lejutunk lanra befelezek veled 1 sört

noavatar
rEly  hozzánk jöhetsz tgf:on majd wild pubon ma megnézünk, de csak ha van megfelelő gamer felszerelésed és fix 250fps

elmo

febr. 14., 16:14
a wild az ugye nem origi ,mert akkor oda nemtudok felmenni:S néha lemegy 220-ra az fps-em de van egy nagyon jó egérpadom az elég? skillemről annyit h med+talán és majdnem 2évalatt majdnem voltam 5lanon  ajáték úgy este 9ig lenne jó de ha valami fontos nc van akár fent maradhatok fél10ig is

noavatar
elmo  egy szóval sem írtam h akkora skilled állat vagyok mint te :D haha

rEly

febr. 14., 16:11
hozzánk jöhetsz tgf:on majd wild pubon ma megnézünk, de csak ha van megfelelő gamer felszerelésed és fix 250fps

noavatar
rEly  ez 1 low

elmo

febr. 14., 16:04
egy szóval sem írtam h akkora skilled állat vagyok mint te :D haha

Durirle

febr. 14., 13:48
cod2 teambe embert keresünk! Csak olyan embert várunk aki tud játszani, és lehetőleg akkora az arca hogy elfér Tsen, aki sztárnak érzni magát az ne is jöjjön plz, többi xen :durirle

sANtiaGo

febr. 14., 12:20
 hahahha :D:D:D

noavatar
elmo  csapatot keressek xf:hecherman

rEly

febr. 14., 12:03
ez 1 low

noavatar

elmo

febr. 14., 12:01
csapatot keressek xf:hecherman

Devodkai

febr. 13., 21:29
Üdv! Feltörekvő lanteambe 2 üres hely van. A két playernek AK74U posztot kéne belöltenie. A csapat első sorba a Nyári lanon / lanokon szeretne részt venni!

Alap feltételek:
- CSAK 15. életévüket betöltött személyek jelentkezzenek!
- Alap dolgok legyenek meg (mint pl : mikrofon, fejhallgató, origi ).
- Normális playerek jelentkezését várjuk, akik komolyan, és aktívan gondolják ezt az egészet!

Amit mi adunk:
- Egy jó közösség.
- Német szerver.
- Lan póló.

Ha ez a kis 'bemutatkozó' felkeltette akármelyik játékos figyelmét, vegyél fel minket xf-re: (roli1234560 vagy devodinho). A többit itt megbeszéljük! :)

noavatar

rEly

febr. 13., 19:23
Hello! rEly vagyok 18éves, tapasztalt-motivált csapatot keresek ami lanra készül. class: aku. többi info...->xf:spiske

Patman

febr. 13., 17:45
Hi! Jó magam Patman, és barátom Gera csapatot keresünk!
Amit nyújtunk:
-15 életév
-1300h
-Origi

Class: 
Gera - AK x: gera009
Patman - AKU/AK x: kovpatrik1

Amit elvárunk:
-Rendes közösség, (nincs rage, infó pörögjön)
-Origi mindenkinek (nem csak pcw team)
-Lan tervek

sANtiaGo  ti megvagytok nem? :D

soner

febr. 13., 17:37
Akkor szerintem nem írtam volna ki :D

soner  Hali az enVize (ex-predominant) csapatba keresünk 2 nagy kalást.
A csapa "magja"(zETHIN,prekszi,soner)már lassan 1 éve együtt van kisebb-nagyobb kihagyással ,icl11-en a 7-8 helyezést értük el.Csak olyanok jelentkezését várjuk akikkel hosszútávra lehet tervezni és már voltak lanon.

Elérhetőségek: csdavid25, zethinzzz 

sANtiaGo

febr. 13., 17:34
ti megvagytok nem? :D

soner

febr. 13., 17:25
Hali az enVize (ex-predominant) csapatba keresünk 2 nagy kalást.
A csapa "magja"(zETHIN,prekszi,soner)már lassan 1 éve együtt van kisebb-nagyobb kihagyással ,icl11-en a 7-8 helyezést értük el.Csak olyanok jelentkezését várjuk akikkel hosszútávra lehet tervezni és már voltak lanon.

Elérhetőségek: csdavid25, zethinzzz 

EXPERT slaz

febr. 13., 11:22
Hello mindenkinek.

www.wiwgaming.com

Tagfelvételt hirdetünk a wiwgaming-ben
- MW2
- COD7
- Battlefield Bad Company 2
- és a CINEMA(Movie maker)/Interjús részlegre.

Jelentkezni lehet itt nálam üzenetben vagy akár
e-mailban: slazcuicl@gmail.com
X-fire: slazicl

Inkább e-mailt írjatok ha kérhetném.
Köszönöm.

ELECTRO:)

febr. 12., 22:02
Lan teamot szeretnénk inditani 1 baráttal , Szerver van TS3 van , Normális embereket keresünk ismeri spotokat.. nem RAGEL.. infózik jófej és ami fő komolyan gondolja a játékot és tudd csapatban játszani!

elérhetőségek: xfire:benjikiki10
                     xfire:horrda 

dozerke94

febr. 12., 21:11
Tagfelvétel az AWESOME CoD4 Lan teambe.
1 minikalást és egy nagykalást keresünk.
Feltételek:+15,origi,miki,ts3,aktivitás
Érdeklődni Xfire:etiopia8

noavatar

wido

febr. 12., 19:52
Hello mindenkinek! Cb-s csapatunkba 4 fő-t keresünk abból 1 főt admin posztra . Ha elmúltál 17 éves és szeretnél a csapatunkba játszani akkor jelentkezz!! Server és Ts3 :ON Xfire: bigbigdog

swaxz.

febr. 12., 17:40
Helo

Call of Duty MW3 csapatba embereket keresünk.

Kikötések:

-16. életévét betöltötte
-Eredeti cd kulcsal rendelkező
-Normális Magaviselet
-Mikrofon
-Minimum napi 2-3 óra online vagy akár több is.

Jelentkezés:

XFIRE: swaxz

noavatar

darkzZ

febr. 12., 15:01
Hali!

Újonnan induló COD4 teamembe keresnék embereket.

Kikötéseim:
• 17. életévét betöltötte (ez a minimális korhatár!)
• LAN aktivitás (ha hívunk, akkor jössz)
• Erős idegzet (mivel jelenleg sz*rból fogok várat építeni)
• Eredeti cd kulcsal rendelkező, nem bannolt, "tiszta előéletű" játékos
• Tiszta, jól érhető mikrofon

Magamról annyit, hogy kb. 1 hónapja játszom a játékkal, mivel én előtte 5 évig COD2-ztem. Ebből kifolyólag még nem vagyok egy rutinos játékos, viszont lőni azt tudok. (de mocskosul :D)
Mivel a COD2-ben, így COD4-ben is komolyak a szándékaim, egy olyan csapatot szeretnék összerakni, ami magyarországi szinten a top-ok ellen is jól helyt áll.

A csapat neve: TGM Gaming
Játékszerverrel és teamspeak 3 szerverrel is rendelkezem, tehát a játék, az összeszokás nem fog bonyodalmat okozni.
Nyomatékosan megkérnék mindenkit, hogy csak olyanok jelentkezzenek, akik komolyan gondolják és nem fél vállról veszik! Nem átjáróházat szeretnék, hanem egy hosszú életű, fix 5 emberes, ütős csapatot.

Elérhetőségeim:
Xfire: darkyy1337
(Csipásunk már van és egy kisAK.)

quakezu.`

febr. 12., 13:40
 Hello! TiE [Take it Easy] csapatba lehet jelentkezni. Ak47 posztra!
Néhány feltétel.
★Korod: Min. 15. életév betöltve.
★Online & Offline cup-okon való részvétel. ( Ez alatt értve : ESL, ESH,NC, LAN,BECUP! )
★Napi aktivitás.
★Magatartás. ( Nem temetésen vagy. Nem itt kell sírni : )
Eddigi felállás: diRTY, Kyno, enziNNN, Skyss.
Elérhetőség: XF: dirtyskill

spilerr

febr. 12., 11:36
Üdv minden callofduty.hu olvasónak.

A codNbeat Multigaming CoD2 részlegében 1 hely megüresedett. Jelentkezni lehet, de természetesen ennek is megvan a saját menete. Ha úgy érzed képviselnéd a codNbeat-et akkor kérlek látogass el weboldalunkra a részletekért és NE fórumba írj, mert nem biztos hogy észrevesszük.
http://www.codNbeat.eu

Üdvözlettel: codNbeat`spilerr

febr. 12., 10:59
Néhány információ:
Név Immortal 3 i3
Online kupákon részvétel
Néhány Ladderben játszani
Pracc-Academy meccsek (Napiszinten)
Tervek:
Online kupák nyerése
1 év múlva tervezett lan részvétel (Addigra ütőképes team-ot szeretnénk össze rakni)
Amit keresünk: Assault(1-2), SMG(1)
Jelentkezz ! :) xfire:lewixz
web : http://www.i3-esports.eu/

febr. 12., 10:52
Tgf-et keresek ! class aku .. xfire:benjikiki10

Videók

Mérkőzések és fogadás

vs.
1:0

vs.
2:0

vs.
0:3

4867 fogadás történt eddig
további meccsek

Utolsó hozzászólások

Milan6986 állapota
november 24.

Black Ops 4 - Egy... hír
október 23.

pirlo állapota
január 06.

pirlo állapota
december 03.

Késéssel, de itt... hír
november 26.

Majdnem Advanced... hír
november 13.

Ajánló

Szavazás

Call of Duty képekben

kép 2043

1402

kép 2908

1583

kép 3262

958

kép 461

1734

Call of Duty Hírlevél

Iratkozz fel COD hírlevelünkre!
Hírlevelünkkel értesülhet a Call of Duty sorozat világának legfontosabb híreiről.

Call of Duty a facebookon

A világ hírei

Call of Duty Ghosts - exkluzív interjú és élménybeszámoló Los Angelesből

Az Activision kivitte Deavet Los Angelesbe, hogy megcsodálhassa a Call of Duty: Ghosts-ot. Most ő mesél, interjút is készített, kulisszák mögé is benézett.
május 23. - GameStar Online

Call of Duty: Black Ops II - megépült Nuketown

Ha van kedvetek (és elég pénzetek) hozzá, élőben lőhettek egymásra a Black Ops 2 Nuketown 2025 nevű pályája alapján készült paintball pályán.
május 16. - GameStar Online

PEN - LAN 2013 Tavasz

Mivel sikeresen átvészeltük a legutóbbi világvégét is, így ideje lenne megünnepelni egy újabb Lan-Party-val! Ahogy az már-már megszokott a szorgalmi időszakot ismételten egy LAN-al zárjuk, így levezetve a felgyülemlett feszültséget. Ha szeretsz, csapatban
május 05. - http://www.clancore.hu

Modern Warfare 3 - DLC Collection videók

A Call of Duty: Modern Warfare 3 -hoz nemrégiben megjelenő DLC -kben található új pályákról küldött egy régi ismerősünk Kr1sz, néhány jó minőségű videót, melyekben az adott pálya végigjátszását láthatjátok az ő szemszögéből. Ráadásul az egyik videót komme
július 10. - http://www.clancore.hu

PEN - LAN a ClanCore szemével

2012 Május 12.-én a Pannon Egyetemen Nagykanizsai Kampuszán került megrendezésre a PEN LAN immáron sokadjára. A ClanCore admin gárdája is részt vett a rendezvényen és a kameránkat sem hagytuk otthon. A videó most készült el és közel 7 perc hosszúra siker
május 28. - www.clancore.hu